Schoenes Und Gemuetliches Haus In Mitten Der Natur

Belangrijkste voorzieningen

  • 120 m²
  • 2 slaapkamers
  • 1 badkamer

Locatie

    Schoenes Und Gemuetliches Haus In Mitten Der Natur Schabenhausen van 120 m² is gelegen op 2 km van de Kappel en biedt toegang tot tal van toeristische attracties.

    Deze 2-slaapkamer villa is gesitueerd vrij dicht bij St. Martin, terwijl Krone busstation binnen 5 minuten wandelen ervandaan is.

    U kunt genieten van het uitzicht op de tuin vanuit de ramen. Tot de badkamerfaciliteiten van de gesitueerde in Schabenhausen Schoenes Und Gemuetliches Haus In Mitten Der Natur behoren ook een apart toilet, een douche en een wasmachine. Een haardroger en handdoeken zijn inbegrepen voor extra comfort.

    Een keuken, samen met een eetgedeelte, zijn beschikbaar om te dineren. U kunt ook gebruikmaken van een waterkoker, een koelkast en een oven om uw eigen maaltijd te bereiden.

    Belangrijke informatie

    Inchecken: van 15:00 tot 23:59
    Uitchecken: tot 10:00

    Kameropties bij Schoenes Und Gemuetliches Haus In Mitten Der Natur Schabenhausen

    U kunt genieten van het uitzicht op de tuin vanuit de ramen. Tot de badkamerfaciliteiten van de gesitueerde in Schabenhausen Schoenes Und Gemuetliches Haus In Mitten Der Natur behoren ook een apart toilet, een douche en een wasmachine. Een haardroger en handdoeken zijn inbegrepen voor extra comfort.

    Inchecken
    Uitchecken
    Gasten
    2 gasten

    Volwassenen:

    2

    Kinderen:

    0
    Schoenes Und Gemuetliches Haus In Mitten Der Natur Schabenhausen Faciliteiten foto Schoenes Und Gemuetliches Haus In Mitten Der Natur Schabenhausen Keuken foto Schoenes Und Gemuetliches Haus In Mitten Der Natur Schabenhausen Kamer foto Schoenes Und Gemuetliches Haus In Mitten Der Natur Schabenhausen Buitenkant foto Schoenes Und Gemuetliches Haus In Mitten Der Natur Schabenhausen Gangen foto Schoenes Und Gemuetliches Haus In Mitten Der Natur Schabenhausen Keuken foto Schoenes Und Gemuetliches Haus In Mitten Der Natur Schabenhausen Faciliteiten foto Schoenes Und Gemuetliches Haus In Mitten Der Natur Schabenhausen Kamer foto Schoenes Und Gemuetliches Haus In Mitten Der Natur Schabenhausen Toiletten foto Schoenes Und Gemuetliches Haus In Mitten Der Natur Schabenhausen Faciliteiten foto
    Huis met 2 Slaapkamers

    Grootte: 120 m²

    Type bed: 2 enkele bedden

    Meer informatie +

    Locatie bij Schoenes Und Gemuetliches Haus In Mitten Der Natur Schabenhausen

    Bezienswaardigheden
    Geweldige restaurants
    Vervoer

    Gastbeoordelingen van Schoenes Und Gemuetliches Haus In Mitten Der Natur Schabenhausen

    Hier vindt u geverifieerde beoordelingen die onze gebruikers op deze website hebben verlaten

    Nog geen beoordelingen :(

    Als u in dit hotel logeerde, deel uw ervaring dan met ons

    Schrijf je beoordeling

    Schrijf je beoordeling

    Wanneer hebt u gereisd?

    Uw beoordeling

    Zeer slecht
    Uitstekend

    Uw details

    Waar komt u vandaan?
    Bedankt! Bedankt dat u de tijd heeft genomen om uw ervaring mee te delen. Uw beoordeling wordt binnenkort gepubliceerd.

    Review is niet verzonden.

    Gelieve opnieuw te proberen.

    Populaire hotels in Duitsland

    Veelgestelde vragen

    • Is er een keuken aanwezig in Schoenes Und Gemuetliches Haus In Mitten Der Natur?
      Ja, een keuken, samen met een waterkoker, een koelkast en een oven, is beschikbaar in Schoenes Und Gemuetliches Haus In Mitten Der Natur.
    • Zijn huisdieren toegestaan in Schoenes Und Gemuetliches Haus In Mitten Der Natur?
      Ja, huisdieren kunnen gasten vergezellen tijdens hun verblijf in Schoenes Und Gemuetliches Haus In Mitten Der Natur.
    Bedankt voor de aanmelding
    Valuta
    • USD US dollar
    • EUR Euro
    • GBP Pond sterling
    • AUD Australische dollar
    • CAD Canadese dollar
    • BRL Braziliaanse real
    • CNY Chinese yuan
    • CZK Tsjechische kroon
    • DKK Deense kroon
    • HKD Hongkongse dollar
    • ILS Israëlische sjekel
    • JPY Japanse yen
    • MYR Maleisische ringgit
    • NZD Nieuw-Zeelandse dollar
    • NOK Noorse kroon
    • PLN Poolse złoty
    • RON Roemeense leu
    • RUB Russische roebel
    • SAR Saoedi-Arabische riyal
    • SGD Singaporese dollar
    • ZAR Zuid-Afrikaanse rand
    • KRW Zuid-Koreaanse won
    • SEK Zweedse kroon
    • CHF Zwitserse frank
    • TRY Turkse lira
    • UAH Oekraïense grivnya
    • ARS Argentina, Peso
    • THB Thaise baht
    Taal kiezen
    Bekijk de beste beschikbare tarieven
    Voer de gewenste reisdatums in om prijzen te bekijken
    Inchecken
    Uitchecken
    Gasten
    2 gasten

    Volwassenen:

    2

    Kinderen:

    0
    Schoenes Und Gemuetliches Haus In Mitten Der Natur Schabenhausen